Canlı Sohbet HattıSıcak Sohbet HattıSohbet hattıUcuz Sohbet Hattı

İnsanlar en Tuaf durumlarda Sohbet Hattı na Bakıyor

Birinin akıllı telefonunu kontrol etmediği halka açık bir yer bulmak neredeyse imkansız hale geldi. Bu, insanların akıllı telefonlara nasıl daha bağımlı hale geldiğini gösterir. Daha da şaşırtıcı olan, Sohbet hattı telefonların kullanımının özel anların düzenli bir parçası haline gelmesidir. Yakın zamanda yürütülen bir araştırmaya göre, insanlar bu mobil cihazları en tuhaf durumlarda kullanmaya başladı. Anket sırasında toplanan veriler, çok sayıda insanın  Arkadaşlık hattı  ile seks yaparken, tuvaletin içinde ve hatta bir cenaze töreni gerçekleştiğinde bile akıllı telefonlarını kontrol etme ihtiyacı hissettiğini göstermektedir.

Söz konusu anket, seçkin bir mobil bağlantı şirketi olan iPass tarafından gerçekleştirildi. Ankette, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri’nden, her biri bağlantı beklentileri, tercihleri ​​ve alışkanlıkları ile ilgili bir dizi soruyu cevaplamak zorunda kalan 1.700’den fazla katılımcı vardı. Elde edilen veriler, insanların akıllı telefonlara, özellikle de Wi-Fi’ye aşırı derecede bağımlı olduklarını gösterdi. Bu bağımlılık o kadar yoğun hale geldi ki kullanıcılar bu mobil cihazları kullanmak için sosyal görgü kurallarını kırmaya başladı.

İlgili: Telefon Sohbetine Bağımlı: Nasıl Yardım Alabilirsiniz

bir bireyin ilk tarihinden önce veya büyük bir sunum yaparken gergin olabileceğini belirtti, ancak bu günlerde insanlar sadece sohbet Hattı kaybetme olasılığını düşünerek endişeli hale geliyorlar bağlantı. Bu endişe onları sadece akıllı telefon kullanmak uğruna sosyal görgü kurallarını unutmaya zorluyor.

Son birkaç yılda teknoloji, özellikle akıllı telefonlar, insan yaşamının ayrılmaz bir parçası haline geldi. Bugün, bir kişinin telefonuna bakmasını engelleyebilecek neredeyse hiçbir durum yok. yapılan ankette, katılımcıların  canlı sohbet hattı yüzde 7 kadarının seks yaparken cep telefonlarını kontrol ettikleri ortaya çıktı. Buna ek olarak, yüzde 72 ve yüzde 11 tuvaletteki telefonlara ve bir cenaze törenine katılırlar. Dahası, katılımcıların neredeyse yüzde 65’i sex hattı bağlı olmadıklarında gerginleştiklerini belirtti. Birçoğu, sadece bir bağlantıya sahip olmak için çeşitli aktiviteler ve öğelerden vazgeçmekten çekinmediklerini de itiraf etti.

Telefonda Seks sohbet seven Katılımcılar arasında yüzde 61 kadarı  Sohbet Hattı bağlantısı olmadan yaşayamayacaklarını söyledi. Şaşırtıcı bir şekilde, yüzde, abur cubur (% 42), sigara (% 41), seks (% 58), uyuşturucu (% 31) veya alkol (% 31) olmadan yaşayamayacaklarını söyleyenlerin yüzdesinden daha yüksekti. % 33). Katılımcıların yüzde yirmi beşi duş veya banyo üzerinden Wi-Fi bağlantısı seçeceklerini itiraf etti. Öte yandan, yüzde 19 kadarının sohbet numarası için insan temasını bırakmaya hazır olduğu bulundu.

Anket sırasında elde edilen bilgilere dayanarak, Yasemin hanım , mobil profesyonellerin Erotik sohbet olmadan yaşayamayacağını ve Wi-Fi’den vazgeçmenin abur cubur veya sigara gibi diğer bağımlılık alışkanlıklarından daha zor olduğunu belirtti.

Bu, bir çalışmanın insanların akıllı telefonlarında zaman geçirmek için gerçek hayattaki sosyal etkileşimlerin keyfini nasıl bırakmaya başladığını ilk kez göstermedi. 2013 yılında Yaseminn mobil tüketici alışkanlıkları üzerine bir çalışma yaptığını gördüm. 18-34 yaş arası bireylerin yüzde 20’sinin seks yaparken akıllı telefonlarına baktığını ortaya koydu. Dahası, çalışmaya katılanların yaklaşık yüzde 75’i telefonlarının her zaman 5 fit mesafede olduğunu bildirdi.

Akıllı telefonların da dikkatsizliğin başlıca nedenlerinden biri olduğu bulunmuştur. Türkiyede 3.000’den fazla genç üzerinde yapılan bir araştırma, dikkatsizlik ve cep telefonu kullanımı arasında güçlü bir ilişki olduğunu ortaya koydu. 2014 yılında yapılan söz konusu çalışma, bir saatin altında günlük cep telefonu kullanımının kısıtlanmasının çocuklara odaklanmayı artırdığını göstermiştir. 2015 yılında yapılan bir başka araştırma, telefonda daha fazla zaman geçirmenin geçici dikkatsiz sağırlığa neden olabileceğini buldu. Bunun nedeni, kullanıcıların görsel uyaranlardan yani telefonlarından ciddi bir şekilde rahatsız olması ve yüksek veya hafif herhangi bir ses duymamasıdır.

Seks yaparken telefonu kontrol etme alışkanlığına geri dönelim. 2016 yılında yapılan bir araştırmada, bir grup üniversite araştırmacısı 221 öğrencinin akıllı telefon kullanma alışkanlığını test etti. Her on öğrenciden biri, akıllı telefonlarına o kadar bağımlı olduklarını, seks sırasında bile kendilerini kontrol etmelerini engelleyemeyeceklerini itiraf etti.

Çalışma sırasında toplanan bilgiler, bu samimi anlarda öğrencilerin telefonlarına nasıl bakmayı başardıklarını belirleyemedi. Katılımcılar eşlerinin sosyal medya hesaplarını kontrol ettiklerini ve eşzamanlı olarak seks yaptıklarını bildiklerini bilmiyorlardı. Kullanıcıların sosyal medya sayfalarında seks oturumlarıyla ilgili güncelleme yapıp yapmadıkları da bilinmiyor. Dahası, hiç kimse seks yaparken akıllı telefonlarını ne kadar süreyle kontrol ettiklerini bile belirtmedi. Ancak araştırmacılar, kullanıcıların Ucuz sohbet Hattı sarılmaları sırasında değil, seks yaparken telefonlarına bakma eğiliminde olduklarını açıkça belirtti.

Araştırmaya göre, ortalama olarak insanlar akıllı telefonlarında her gün neredeyse birkaç saat geçiriyorlar. İPass araştırması gibi, bu da insanların sosyal görgü kurallarını gitgide daha fazla isteksiz hale getirdiğini göstermektedir. Bu, araştırmanın bulgularına göre, insanların yüzde 95’inin sosyal toplantılara katılırken telefonlarını kullandığını gösteriyor. Çalışma, akıllı telefonun insanları daha az profesyonel hale getirdiğini gösteriyor. İnsanların yüzde 70 kadarının çalışırken telefonlarını kontrol ettiğini ortaya koydu.

Çalışma Alo Sohbet Hattı psikoloji araştırma bilim adamı Sex hattı tarafından yönetildi araştırmacılar tarafından desteklendi.

Çalışmanın bulguları hakkında konuşurken Sohbet numaraları , yaklaşık on yıl kadar önce Alo sex hattı  akıllı telefonların dünyayı değiştireceğini ve bugün buna tanık olduğumuzu söyledi. Akıllı telefonlar interneti ceplerimize getirdi; artık bulunduğumuz yere bakılmaksızın kısa mesajlar, e-postalar, sosyal medya yayınları ve güncellemeleri, haberler hakkında bildirim alabiliriz. ve ekibi, sürekli bilgi ve bildirim akışının insan aklını nasıl etkilediğini bulmak için çalışmayı gerçekleştirdi.

çalışması ayrıca akıllı telefonların belirtileri olan daha ciddi hiperaktivite ve dikkatsizliklere neden olabileceğini öne sürdü. Araştırmacılar, bu sorunlarla mücadele etmenin en iyi yolunun telefon kullanımını azaltmak olduğuna inanıyor. Bu, cihazı belirli bir süre kapalı tutarak veya bildirimleri kapatarak yapılabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
porno