Alo Sohbet HattıArkadaşlık hattıCanlı Sohbet Hattıgerçek sohbet hattımuhabbet hattıSeks Hattı

Tantrik Seks: Nedir ve Eşinizle Nasıl Bağlantı Kurun

Tantrik seks “tantra”  Erotik sohbet kelimesinden gelir, bu da kendinizi ve birbirinizi daha yakından tanımak, derin bir bağlantı kurmak anlamına gelir. Tantra, eski Sanskritçeden , yani ‘örgü’ veya ‘ağ’ enerjisidir. Neredeyse hem fiziksel hem de ruhsal varlıklarınızı kendi içinizde değil, aynı zamanda birbirinizle de dokuyormuşsunuz gibi.

Kulağa kafa karıştırıcı geliyor, ancak sadece fiziksel olanı manevi ile nasıl karıştıracağınızı bilmiyorsanız kafa karıştırıcı. Ve duygularınızı ve duygularınızı başka bir insanla iç içe geçirin. Eğer yaparsanız, tantrik seks sizin ve eşiniz için en iyi şey olabilir.

Tantrik seks ile normal seksten farkı nedir? Eh, ilişkinin duygusal yönüne getirilmesinin manevi unsuru. Kendi bedeninizle daha uyumlu  Erotik sohbet hatları  olmayı öğrenmeniz gerektiği için bir nevi yoga gibi ve o zaman bu, sevgilinizle daha uyumlu olmanızı sağlayacaktır.

Ayrıca, tantrik seks iyice ve düzgün bir şekilde pratik yaparsanız, seks sırasında enerjilerinizi humongo orgazmlara neden olacak şekilde kanalize etmeyi öğreneceksiniz !

Tantrik seks hakkında her şey

Tantrik seks nasıl yapılır?

Yana Tantrik seks aklını kullanma konusunda hepsi vücudunuzun birlikte, bu ilk aklınla başlamak gerekir bir sır değil. Bütün fikir, birbirinizin muhabbet hattı  bedenini içeride ve dışarıda tanımak ve enerjinizi onlarınkiyle birleştirmektir.

Aslında beyninizi kullanmanız ve enerjilere odaklanmak, sadece yatakta zıplamak ve kıyafetlerinizi çıkarmaktan ziyade eski moda seks gibi değildir.

İlk olarak, derin nefeslerle başlayın, siz ve eşiniz bu nefes alma tekniklerini birlikte yapabilirsiniz. Yogaya çok benziyor, bu yüzden önce bir seks sesi yerine bir çalışma gibi hissettirdiğinde garip hissetmeyin.

Daha sonra, biraz hafif esnemeyi deneyebilirsiniz, bu sadece gerekirse daha esnek ve esnek hale gelmez, aynı zamanda daha fazla rahatlarsınız ve egzersiz sırasında gerginlikler serbest kalır.

Mekânınızı ve bölgenizi dikkat dağıtan, çok az veya hiç dikkat dağıtıcı olmayan, süper hafif müzik, mumlar veya güzel, yumuşak bir koku, yaparken uzanmak için gerçekten yumuşak bir yer olan ve sıcaklıktan emin olun. oda doğru.

Tantrik seks yapmak doğru ya da yanlış olmasa da, orgazm olmaktan ziyade bağlı olmakla ilgili olsa da, işte bir sonraki tantrik seks festivaline her zaman dahil edilecek birkaç şey var.

 • Nefes – bunu daha önce biraz konuştuk, yoga ile yapacağınız gibi hafif nefes egzersizleri burada tantrik seks için şarttır
 • Göze çarpan – her şey birbiriyle manevi olmak ve derin bir seviyeye bağlanmakla ilgili olduğundan, olabildiğince sık gözünüzü yakalamanız gerekir.
 • Çok yavaş alın – Tantrik seks, biriyle anlaştıklarında “wam, bam, teşekkür ederim hanımefendi” seven insanlar için değildir. Aslında, bunun tam tersi içindir. Tantra sırasında asla acele etmemelisiniz çünkü o zaman sadece seks olurdu. Ruhsal olarak hiçbir şekilde bağlanamazsınız ve fiziksel bağlantı da o kadar derin olmazdı. Vücudunun her köşesine ve köşesine dikkat etmeyi unutma.
 • Enerjilerinizin iç içe geçtiğini hayal edin – bunun komik ve neredeyse gerçekçi olmadığını biliyoruz, ancak yapılabilir veya tantrik seks adı olmaz. Eğer sevişiyorsanız, enerjinizin bedeninizden dışarı çıktığını, bedenlerine ve tam tersi bir enerji alışverişi gibi zıpladığını hayal edin.

İster inanın ister inanmayın, kendinize süper bağlı hissetmenizi sağlayacaktır. En sevdiğiniz şarkıyı veya en sevdiğiniz yiyecekleri yediğinizde nasıl hissettiğinizi, yemeğinizin ilk kokusunu aldığınızda ya da radyoda en sevdiğiniz şarkının ritmini duyduğunuzda duyduğunuz öforik hissi düşünün.

Bunu hissetmeniz gerekecek, ancak eşinizle ve ruhunuzun birbirine karışmasıyla.

Telefonda seks nasıl yapılır

Yani, bir sonraki tantrik seks seansına kendinizi hazırlayamayacağınızı mı düşünüyorsunuz, çünkü çoğu zaman yalnızsınız? Tekrar düşün. Aslında seans sırasında ruhsal ve fiziksel olarak size fayda sağlayacak şeyler yapılabilir, ancak erkek ya da kadın ile bunları yapmadan önce bunları tek başına yapabilirsiniz.

Onlara üç M diyoruz: mastürbasyon, masaj (benlik) ve meditasyon.

 • Mastürbasyon – tantrik seks yavaş ve yumuşak olduğundan, mastürbasyon sırasında kendinize yavaş ve nazik olduğunuzdan emin olun. Bu size partnerinizden veya oturumunuzdan ne isteyebileceğinizi gösterir.
 • Kendi kendine masaj – bu işe yarar çünkü tam anlamıyla bir vücut yağı veya masaj yağı kutusu alabilir, kendinizi yağlayabilir ve tüm vücudunuzdaki kaslarınızı çok yavaş çalışabilirsiniz. Bu sizi gevşetmeye yardımcı olacak ve seks yapmadan önce stresi bırakmanıza izin verecektir.
 • Meditasyon – Tantrik seks ve meditasyon, her ikisinin de nefes almaya ve şeyleri daha yavaş almaya odaklanmalarına çok benzer . Seks öncesi kafanızı ve zihninizi temizlemek, sadece şimdiki  Telefonda seks nasıl yapılır ana odaklanmanıza izin verir ve daha önce ne olduğu veya yarın ne olabileceği konusunda endişelenmenize izin vermez.

Tantrik Cinsiyet: Pozisyonlar

Tantrik seks için gerçekten herhangi bir “belirlenmiş” pozisyon yoktur, ancak diğerlerinden çok daha iyi olan bazı yollar vardır. Üzgünüm çocuklar, ama köpek stili bu sefer onlardan biri değil.

 • Bacaklarını ve dizlerini bükerek onun üzerine oturmasını sağlayın, böylece ayaklarını gerektiği gibi dengeleyebilir ve kullanabilir. Altında Hint tarzı oturacak. Bu, günler veya saatler boyunca süper yakın temas ve gözlere bakmayı sağlar. Bu en yaygın olarak Tantrik seks pozisyonu “Yab Yum” olarak bilinir.
 • Yaygın olarak bilinen başka bir tantrik seks pozisyonu, her sabah sizin ve eşinizin küçük kaşık olarak onunla kaşıklayacağı ve penisini vajinaya sokacağı ve 5-10 dakika boyunca orada bırakacağı Günlük Bağlılık olarak adlandırılır. Hareket yok. Bunun kulağa doğal gelmediğini biliyoruz, ama siz deneyene kadar çalmayın!

Tantrik Seks: Egzersizler

Seks hattı seks sadece seks yapmaktan çok farklı olduğundan, sizin ve eşinizin bunu yapabilmek için asılması önemlidir. Ve sadece iki son derece sabırlı değilseniz, kendi duygularınız ve onların insan türleriyle uyumlu olarak, şansınızı iyi bir tantra seansı yapmak ve yapmak için gerçekten çok çalışmak zorunda kalacaksınız.

Endişeye gerek yok, aslında bunun için ayarlanmış tantrik seks egzersizleri var ve daha sonra ne kadar iyi çalıştıklarına çok şaşıracaksınız.

 • İki kalbinizi birbiriyle uyumlu hale getirmek. Evet, biliyoruz, bu süper sevimsiz ve şimdiye kadar gördüğünüz her disney filmi gibi, ama bizi çok hızlı duyun. Çok seks ile oldukça harika bir ilişki istiyorsanız, bu sevimsiz boku her seferinde bir kez kırmak isteyeceksiniz.

Yani buradaki nokta, birbirinizin karşısında durmak, sol elinizle (her ikiniz) uzanıp diğerinin kalbine dokunmak. Birbirinizin gözlerine sevgiyle bakarken nefesinizi eşleştirmeye çalışacaksınız. Eğer kalp atışları maç eğer bonus puan!

 • Kucağında oturuyor ve yüz yüze. Bu, kucağındayken yürüyen herkes için süper komik görünebilir, ancak onları vidalayın, süper sıcak bir seksi zaman geçirmeye çalışıyorsunuz ve böyle biriyle oturma noktası bir olmaktır. Kollarınızın birbirinize sarılmış hissi, kalplerinizin dokunmasıyla birleştiğinde ikinizi yatak odasına getireceğinizden emin olabilirsiniz.
 • Seks sırasında, bu hareketlere devam edin, birlikte nefes alın ve vücutlarının (ve sizin) her köşesini ve kıvrımını keşfetmek için yavaşça gidin.

İnanılmaz Tantrik Seks Yapmak için İpuçları ve Öneriler

Tantrik seks bir ‘şipşak’ın ya da bir gece standının tam tersidir ve bu düşünce tek başına partnerinizi bu gece sizinle yatakta atlamaya hazır hale getirmelidir. Aslında, daha çok samimi, bağlantılı, manevi olmak ve daha büyük ve daha iyi orgazm olmakla ilgilidir.

Birlikte nefes almanız ve olabildiğince yavaş gitmeniz, cinsel arzuyu o kadar artıracaktır ki, sonunda orada patlamaya hazır ve istekli olacak!

Gitmeden ve partnerinize Tantrik aşk yapmayı önermeden önce, bu yolculuğu tamamlamanız ve gerçekten ikiniz için de işe yaraması için size bazı ipuçları ve öneriler bırakmak istiyoruz.

 1-  Çıplak olmak şart değil, isteğe bağlıdır

Üzgünüm çocuklar, ama Seks hatları içeride ne olduğu hakkında dışarıdakinden daha fazla olduğu için, elbette kıyafetlerinden ne kadar çıktığı önemli değil. Öte yandan, eğer hanımefendinize gösterdiğinizde, elbiselerini onu sevdiğinizi gösterirseniz, onları yoldan çıkarmaya daha istekli olacaktır. Sadece söylüyorum.

 2 -1 Duyu egzersizleri yaparak tüm duyularınızı yükseltin

Evet, ‘duyu’ egzersizi diye bir şey var, burası koku, tat ve dokunma gibi hislerinizi çözebileceğiniz yerdir. Bunu yapmanın, sizin için en iyi olanı kişisel olarak bulmanın çeşitli yolları vardır.

2 –  İki E: Deney yapın ve keşfedin

Telefonda Tantrik seks Eşinizin bedenini baştan ayağa keşfedin ve henüz yapmadığınız şehvetli şeyleri deneyin. Meme uçlarının hafif kırılması, her zaman yalamayan alanlarda yumuşak yalama. Son bitiş için onları oluşturun.

 4-  Nefesinizi unutma ve daima, daima, daima, yavaş ol!

Tantrik seks için iki önemli şey nefes almak ve yavaşlamaktır. Bu “normal” Erotik sohbet seks olmaktan alıkoyan şeydir. Bu aynı zamanda büyük O’ya yol açan şeydir, bu nedenle eşinizin açık gibi hissetmesini sağlamayı unutmayın ve aynı şekilde bu nefes alma tekniklerini (ve yavaşlamak) olduğu gibi karşılık verir!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
porno