canlı sex hattıSıcak Sohbet Hattısıcak sohbet NumaralarıSohbet hattı

Telefonda sanal seks nasıl yapılır

Telefonda  sohbet hatları ile sohbet ederken Her zaman sesinizin nasıl duyulduğunu duydunuz, ama konuştuğunuzda başkalarının duyduklarını hiç düşündünüz mü? Normal konuşma sesiniz bir şeydir, ancak aynı zamanda telefonda bir konuşma yaptığınızda farklı bir durumun gerçekleştiğinin de farkında olmalısınız.

Görüşme sırasında sesinizin doğal perdesi ve sesi bazen farklı olabilir ve bu, tartışmanızı renklendirebilir veya kişiyi diğer hatta katılma şansınızı bozabilir. Son durumla sonuçlanmak istemezsiniz.

Senin unutmayın sesli bir telefon görüşmesi sırasında büyük bir izlenim almak için en önemli faktördür . Gerçek hayatta nasıl göründüğünüz önemli değil; önemli olan, tarihinizi büyüleme şansınızı kaçırmamanızdır çünkü sesiniz doğru ruh halini belirlemez. Yani ne yapman gerekiyor? sex hattın da sesinizin seksi olması  size ve telefonun ucundaki kişiye haz verecektir.

Seksi görünmeye çalışmanın zor kısmı , herkesin bu tür bir ses büyüsüne sahip olmamasıdır. Bazı insanlar seksi ses bölümünde gerçekten yetenekli olsa da, çoğu insan seslerini çekici bir şeye dönüştürmek için doğru yolu bulamıyor gibi görünüyor.

Telefonda seksi bir izlenim bırakmak için mücadele eden kalabalığın bir parçası iseniz, o zaman okumak için hoş geldiniz!

Seksi bir ses, herkesin doğal olarak sahip olduğu bir şey olmadığı için, nasıl çalıştığını anlamak, bunu başarmanın tek yoludur.   sıcak sohbet Numaraları Sesinize baştan çıkarıcı bir ton vermenin temellerini öğrenmeniz gerekiyor ve size ihtiyacınız olan ayrıntıları sunmaktan mutluluk duyuyoruz!

Telefonda Seks Hakkında 5 İpucu

1. Sesinizin nasıl geldiğinin farkında olun.

Bahsettiğim gibi, hep sesinizi duydunuz; ancak, özellikle telefon hattı üzerinden konuştuğunuz kişiler gibi diğer kişiler için nasıl ses duyduğunuzu  değerlendirmek istiyorsanız, bunu sesinizi telefonunuza  sex hattı kaydederek yapabilirsiniz.

İlk başta, bir adım geri çekilme ve kendi sesinizin sesiyle uğraşma ihtiyacı hissedebilirsiniz, ancak bunun nedeni sadece bunu yapmaya alışmamanızdır. Garip hissetmek normaldir, ancak ilerledikçe buna alışacaksınız.

Kayıt yaparken, resmi bir tonda konuşmayın çünkü sesinizden sadece resmi ve iddialı notalar duyacaksınız. Telefonda kışkırtıcı bir hava ayarlarken resmi bir şekilde konuşmuyorsunuz, değil mi?

Bunun yerine yapmanız gereken, rahatça konuşmak ve sesinizin olağan tonunu kullanmaktır. Ses kaydınızın bir veya iki dakikası, sesinizle ilgili olanları dinlemeniz ve analiz etmeniz için yeterli olmalıdır.

Başkalarına nasıl ses verdiğinizin farkında olacaksınız ve bundan sesinizin kalitesinin iniş ve çıkışlarına dikkat çekebileceksiniz. Nasıl konuşacağınızla ilgili önemli faktörleri çizin ve bunları nasıl geliştirebileceğiniz konusunda yollar bulmaya başlayın.

2. Farklı ses türleri hakkında bilgi edinin.

Sıcak sohbet hatları Bildiğiniz gibi, insanlar benzersiz vokal niteliklere sahiptir ve seslerini diğerleri arasında oldukça ayırt edilebilir kılmaktan sorumludurlar. Yaklaşık beş vokal kategorisi olduğunu biliyor muydunuz? Bunlardan, hangi vokal niteliklere sahip olduğunuzu belirleyebilmeli ve oradan yolunuza çalışmaya başlamalısınız. Bilmeniz gereken türler aşağıdadır:

Ağız Sesi

Telefonda seks hattı Bu varyasyon tipik konuşma sesinizdir. Bu tonu kullanmanız kulağa mat, monoton ve sıkıcı gelmenizi sağlayacaktır. Şehvetli bir ortam kurmaya çalışıyorsanız, tekrar deneyin çünkü bu tür sizin yolunuz değildir. Ağız sesini kullanmaktan kaçının ve tarihinizin dikkatini çekmek için size uygun başka bir ton bulun.

Gıcırtılı ve Mousy Voice

Bu vokal türü çok tiz ve olgun olmaktan çok uzak. Bazı insanlar bu tür bir ton için fetişe sahiptir, ancak diğerleri için bu sadece ilk başta çekici ve daha sonra rahatsız edici görünebilir.

Hırsız Ses

Böyle bir sesin sesi hakkında bir fikir edinmek için, bir kişinin çok fazla sigara içtikten veya viski gibi çok fazla ısıtan alkol içtikten sonra nasıl ses çıkardığını hayal edin. Bu ses genellikle kaba ve husky geliyor, ama gerçek şu ki, ahududu ve derinlik sesleri arasındaki ölçek. Bu bazıları için tuhaf gelebilir, ancak tarihleri ​​bu sese sahip olduğunda diğerleri derinden ilgilenir.

Burun Sesi

Burun sesi olan insanlar genellikle ağızlarından ve diyaframlarından değil, sesleri burunlarından geliyormuş gibi ses çıkarırlar. Bunun sesini edinmiş bir tadı olan insanlar bu sesi çekici bulabilir , ancak başkalarının da delici ve sinir bozucu bulabileceği ihtimali vardır.

Kulak tırmalayayıcı ses

Bu tür bir ses, çoğu insanın husky olarak tanımladığı şeydir. Size daha net bir fikir vermek için, Batman’ın sabah nasıl uyandığınızda nasıl ses çıkardığını veya nasıl ses çıkardığını düşünün. Raspy bir ses genellikle kaba ve derindir ve çoğu insan bu ses kalitesine sahip olanların ilgisini çekmeyi kolaylaştırır .

Bunlar arasında, sesiniz hangi ses kalitesine en uygun? Sesinizin hangi kategoriye ait olduğunu ayırt etmek, telefonda seksi ses çıkarmak için atmanız gereken sonraki adımları belirlemek için harika bir başlangıçtır .

3. Konuşmaya başlamadan önce rahatlayın.

Kendinden geçmiş bir şekilde konuşmak, konuştuğunuz kişiyi bunaltabilir. Buharlı bir vibe ayarlamak istiyorsanız, heyecanlı tonunuzu bırakın ve başka bir süre için kaydedin. Bir telefon görüşmesi sırasında çok gerginseniz de durum aynıdır. Sinirlerinizi yatıştırmadan konuşmaya atlamaktan kaçının; sadece şansınızı pencereden dışarı atarsınız.

Randevunuzla sohbet etmeden önce rahatlamak ve sakin olmak için zaman ayırın.

Bu durumda olmak, istikrarlı bir zemin elde etmenize yardımcı olacak, böylece konuşma şeklinizi etkileyen faktörleri kontrol edebileceksiniz; bu faktörler solunum hızınızı ve vokal kaslarınızı içerir.

Çok titrek geliyorsa, sadece çok fazla endişelendiğinizi gösterir. En kötü şey tarihinizin size olan ilgisini kaybetmesi olacak ve bunun olmasını istemeyeceksiniz!

4. Sesini kısın.

Yüksek sesle konuşmak sadece tarihinizi dağıtır ve bununla şehvetli bir ruh hali oluşturma şansınıza veda edebilirsiniz . Yüksek perdeli bir sesle konuşmak, diğer kişiyle sohbet etmekten rahatsız veya endişeli olduğunuzu söyleme eğilimindedir ve bu sizi kötü bir izlenim bırakacaktır.

Öte yandan sesinizi düşürmek, tarihinizin onlarla samimi bir görüşme yapmaya çalıştığınızı bildirmesini sağlayacaktır. Şans senin tarafındaysa, tarihini daha fazlasını istemeye bırakacaksın ve bu ikiniz için de iyi bir şey olacak.

Bunu geliştirmenin bir püf noktası, söylediklerinize seçici fısıltılar eklemektir. Sessizce anlatacağınız stratejik anahtar kelimeleri seçmeyi deneyebilir veya başlangıçta düşük bir sesle konuşabilir ve kelimelerinizi fısıltıyla bitirebilirsiniz.

Daha iyi bir yürütme için, bunu doğrudan kulağına fısıldadığınızı hayal ederek de yapabilirsiniz, böylece konuşmanın yakınlığının havasını da alabilirsiniz.

5. Her zamanki hızınızdan daha yavaş konuşun.

Çok hızlı konuştuğunuzda, genellikle konuşma için çok gergin olduğunuzu ve bağlantınızı bitirmek için hızınızı kullandığınızı yansıtır. Bunun ortaya çıkacağı bir başka şey de, tarihinizin size olan ilgisini kaybetmesidir, çünkü takip etmek ve hakkında tartıştığınız her şeye dikkat etmek için zor zamanlar vardır.

Hızlı konuşmak, kelimeleri yanlış anlamanıza da neden olur ve bu yalnızca tarihinizi kapatır. Konuşmada hızlı bir tempoya sahip olmak sizi köpüklü ses çıkarırken , telefonda seksi ses çıkarmak istediğinizde ayarlamak için uygun bir ruh hali değildir .

canlı sex hattı Yavaş bir hızda konuşmak, düşüncelerinizi düzenlemenize ve mesajınızın ağzınızdan çok daha net bir notla akmasına izin verecektir. Bu şekilde, kelimeleriniz çok daha mantıklı olacak ve tarihinizle daha güçlü bir bağlantı kurabileceksiniz. Buna ek olarak, bu kekemeliğin önüne geçmenize ve ikinizi de garip bir anda tutmanıza yardımcı olacaktır.

Sonuç

Bazı insanlar seksi bir sese sahip olma büyüsüne sahipken, diğerleri bu faktöre sahip değildir. Böyle niteliklere sahip olmadığınızı düşünüyorsanız, oluğa yapışmanız ve umutsuz olduğunuzu düşünmeniz gerekmez. İpuçları ve tekniklere açık olmak, telefonda seksi bir ses elde etmenin kendi yolunuzu geliştirmenize yardımcı olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
porno